Také Hapal má COVID-19…

Český trenér slovenské reprezentace Pavel Hapal měl pozitivní test na koronavirus a nebude tak na lavičce ve středečním utkání Ligy národů proti Izraeli. Mužstvo povede dosavadní asistent Oto Brunegraf. Slovenští fotbalisté se tedy ocitli ve stejné situaci jako jejich soupeři ve skupině Ligy národů Češi, které po pozitivním testu hlavního kouče Jaroslava Šilhavého bude mít ve středu proti Skotsku na starosti asistent Jiří Chytrý.

Hapal byl pozitivně testován na koronavirus několik hodin po návratu z nedělního duelu Ligy národů v Glasgow, kde Slováci podlehli Skotsku 0:1. COVID-19 má také mluvčí Slovenského fotbalového svazu (SFZ) Monika Jurigová a další čtyři členové realizačního týmu. Během aktuálního srazu už byli minulý týden na koronavirus pozitivně testováni stoper Milan Škriniar z Interu Milán, záložník Jaroslav Mihalík z Lechie Gdaňsk a jeden člen realizačního týmu.

Slováci mají po třech zápasech v Lize národů na kontě jen bod a ve čtyřčlenné skupině s Českem, Izraelem a Skotskem jsou poslední. Bojují tak o udržení v Lize národů B.