Schick udržel postupovou naději

Reprezentační útočník Patrik Schick z Leverkusenu v Evropské lize vstřelil dva góly, favorizovaný německý klub ale na úvod vyřazovací fáze na hřišti Young Boys Bern prohrál 3:4. Domácí poslal do vedení už ve třetí minutě Fassnacht, z dalšího rohového kopu za čtvrt hodiny zvýšil Siebatcheu a vydařenou první půli Young Boys korunoval ve 44. minutě Elia. Krátce po změně stran ale začal gólově úřadovat pětadvacetiletý český forvard, který se mezi 49. a 52. minutou prosadil dvěma hlavičkami, v aktuální sezoně zaznamenal již 10 soutěžních branek. V 68. minutě krátce po příchodu na hřiště vyrovnal Moussa Diaby. Švýcarský tým však ztráta tříbrankového vedení nepoložila a minutu před koncem se podruhé trefil Siebatcheu.