Necid se minul se Sadílkem

Dvě minuty chyběly, aby se v nedělním utkání nizozemské Eredivisie PSV Eindhoven-ADO Den Haag na trávníku potkali dva čeští krajánci. V domácí sestavě opět nastoupil dvacetiletý záložník Michal Sadílek, kterého v 77. vystřídal Gutierrez. To už se na lavičce hostů připravoval útočník Tomáš Necid, který v 79. nahradil Falkenburga. Devětadvacetiletý forvard potvrdil svoji jarní střeleckou formu i proti aspirantovi na mistrovský titul, neboť v 88. minutě vstřelil po přihrávce Lorenzena kontaktní gól na 1:2. Byla to už jeho sedmá ligová trefa v sezoně. Ale favorit, který je bodově na stejné úrovni s vedoucím Ajaxem, si body vzít nenechal, a ve druhé minutě nastavení přidal gólovou pojistku na 3:1.