Krmenčíkova řecká pojistka

Reprezentační útočník Michael Krmenčík se při svém druhém startu v řecké lize poprvé gólově prosadil. V 16. kole pojistil v 90. minutě vítězství PAOK Soluň 3:1 doma nad Volosem. Sedmadvacetiletý český forvard stejně jako při svém čtvrtečním debutu na hřišti na Antromitose, kde hosté neproměnili Tzolisem penaltu, dvakrát vedli a nakonec prohráli 2:3, začal na lavičce a do hry se dostal v 67. minutě.

Krátce předtím PAOK zásluhou Ingasona otočil skóre a kmenový hráč Brugg přidal v poslední minutě jako pojistku třetí branku. Při závěrečném náporu se po přihrávce El Kaddouriho dostal do samostatného úniku, rozhodl se nepřihrát spoluhráči před prázdnou branku a se štěstím prostřelil gólmana Klaimana.