Koubek má už půltucet

Fotbalisté Rennes v brance s českým gólmanem Tomášem Koubkem zvítězili ve francouzské lize na domácím hřišti nad St. Etienne 3:0. Šestadvacetiletý reprezentační brankář chytil všechny tři střely a připsal si v lize druhé čisté konto za sebou. V tomto ročníku vychytal nulu už pošesté. V zápase ale neměl mnoho práce. V 28. minutě mohl inkasovat z kopačky útočníka Dionyho, který ale střelu z dorážky napálil pouze do tyče. Na konci první půle zlikvidoval Subotičovu hlavičku a po Niangově trefě odcházel jeho tým do kabin za stavu 1:0. Ani ve druhé půli ho hosté výrazně neohrozili. Domácí v závěru přidali ještě dva góly a připsali si tak druhé vítězství za sebou. Ve čtvrtek večer čeká Rennes úvodní utkání play-off Evropské ligy doma proti Betisu Sevilla.