Jankto zařídil všechny tři góly!

Český záložník Jakub Jankto byl hlavním protagonistou nedělního utkání italské Serie A mezi domácím Udinese a poslední Pescarou, kterou nedávno převzal jeho krajan trenér Zdeněk Zeman. Reprezentant do 21 let, který již figuruje také v širším kádru „áčka“, takže není vyloučena ani jeho premiérová nominace již o nadcházejícím březnovém srazu, totiž zařídil všechny tři góly svého týmu! Ve 20. minutě po nakrátko rozehraném rohovém kopu levačkou posadil přesný centr na hlavu Zapaty, který otevřel skóre zápasu. Krátce po přestávce se mladý středopolař sám zapsal mezi střelce, když po rozehrané standardní situaci prostřelil z úhlu brankáře Bizzarriho. V 55. minutě pak po rychlém protiútoku přihrál pod sebe a Théreau zvýšil na 3:0. Hosté vstřelili čestný úspěch až šest minut před koncem, kdy se trefil Muntari.